Vedenie účtovníctva

Naša spoločnosť poskytuje svojím klientom profesionálne a komplexné služby v oblasti vedenia jednoduchého, podvojného účtovníctva, výpočtu DPH ako aj vypracovania účtovnej závierky a daňového priznania. S nami máte svoje účtovníctvo bez starostí a neustále pod kontrolou.

JEDNODUCHÉ ÚČTOVNÍCTVO

Klientom účtujúcim v sústave jednoduchého účtovníctva vypracovávame kompletnú súvisiacu agendu vždy v súlade s aktuálne platnou legislatívou. Keďže sa snažíme ku každému pristupovať individuálne vieme prispôsobiť rozsah našich služieb na mieru.

PODVOJNÉ ÚČTOVNÍCTVO

Jedným zo základných predpokladov bezchybného chodu vášho podnikania je správne spracovanie podvojného účtovníctva. Vďaka dlhoročnej praxi a pokrokovému softvérovému nástroju ktorý naša spoločnosť využíva sme schopný zabezpečiť vždy aktuálne, presné a prehľadné výstupy z podvojného účtovníctva.

ÚČTOVNÍCTVO ONLINE

Naša online aplikácia vám umožňuje využívať služby efektívne, vždy vtedy kedy práve potrebujete. Po naskenovaní máte neustále k dispozícií nielen vaše účtovné doklady ale aj priebežný prehľad o vývoji vašej spoločnosti. Vďaka svojej koncepcií je tiež výnimočným nástrojom spájajúcim úsporu vašich prostriedkov a časovú flexibilitu.

ÚČTOVNÉ PORADENSTVO A DAŇOVÁ OPTIMALIZÁCIA

Klientom tiež poskytujeme konzultácie v oblastí účtovníctva a daňovej optimalizácie a to ako pri plánovaní budúcich aktivít, tak aj pri odstraňovaní aktuálnych problémov a ich adekvátneho riešenia.

Sledujte náš blog

Výmena účtovníka – kedy je tá správna doba?

Zmeny v komunikácií s daňovým úradom v roku 2018

Daňové priznanie elektronicky. Nutnosť? A pre koho?